W I czwartki miesiąca w bazylice kaliskiej odbywają się Msze św. za rodzinę w obronie życia poczętego. Wydarzeniu towarzyszą rozmowy i świadectwa o obecności w życiu Św. Józefa. W majowym spotkaniu udział wzięli uczniowie Technikum im. św. Józefa wraz z Panią Moniką Gawianowską, którzy opowiedzieli o obecności Św. Józefa w życiu naszej szkoły. Gratulujemy występu i dziękujemy za pouczające świadectwo.
zdjęcia: Ewa Kotowska-Rasiak/KAI





