Uczestniczyli w gali finałowej projektu “Moja Pierwsza Firma”. Mowa o reprezentantach naszej szkoły, w składzie: Kornelia Konopska, Zofia Strzelec z klasy 3b oraz Mikołaj Fryś, Bartosz Sobczak z klasy 3c. Była to już czwarta edycja projektu edukacyjno-zawodowego realizowanego przez Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu przy współpracy z Regionalną Izbą Gospodarczą. Jest to inicjatywa stworzona z myślą o młodych ludziach, którzy chcą świadomie wejść w świat przedsiębiorczości. Nasza szkoła miała przyjemność uczestniczyć w tym wartościowym projekcie po raz pierwszy i tym bardziej cieszą nas sukcesy naszych uczniów Kornelii Konopskiej i Zofii Strzelec, które za swoje prace finałowe otrzymały wyróżnienie Jury doceniło innowacyjność pomysłów na biznes, sposób ich prezentacji oraz szansę powodzenia w realizacji pomysłu. Gratulujemy wszystkim uczestnikom projektu wspaniałych pomysłów i życzymy wytrwałości w ich realizacji.






