To był niezapomniany miesiąc. Przynajmniej tak oceniają go uczestnicy projektu Erasmus +. Kolejna edycja zagranicznych praktyk zakończona. Młodzież intensywnie zgłębiała tajniki projektowania, grafiki, fotografii oraz mechatroniki, a przy tym świetnie się bawiła i zwiedzała piękne miejsca. Granada zachwyciła wszystkich, a wycieczki pozwoliły uczniom odkryć kolejne perełki Andaluzji.







